Świat książek przeplata się w moim życiu z muzyką i teatrem. Nie jest to jednak kolejny blog z recenzjami - dzielę się tu moimi kulturalnymi inspiracjami i odkryciami, a także emocjami, które chociaż nieuchwytne, można próbować zamknąć w słowie.
Blog > Komentarze do wpisu

Tak dla terapii na SMA w Polsce

Piękną niespodziankę zrobili mi dzisiaj Radni z Rady Miasta Tychy, którzy włączyli się do akcji "Tak dla terapii na SMA w Polsce". Podczas sesji zrobili sobie taką oto symboliczną fotkę: 

rada

fot. archiwum UM

Bardzo, bardzo się wzruszyłam! Dziękuję za ten gest solidarności, za zaangażowanie, za rozpowszechnianie informacji o pierwszym leku na zanik mięśni. Serce rośnie! Specjalne ukłony dla Przewodniczącego Macieja Gramatyki, który nie tylko wyraził zainteresowanie tematem, ale też zapoznał z nim innych :) 

Przy okazji dziękuję też wszystkim, którzy ostatnio robili sobie fotki w ramach akcji "Tak dla terapii na SMA w Polsce" - mojej Rodzince, znajomym, koleżankom z pracy. Dzięki Wam mój profil na facebooku jest pełen pozytywnej mocy, a wieść o leku płynie w świat!

Małe gesty znaczą więcej niż wielkie słowa :) Bardzo te małe gesty cenię, bo niosą ze sobą informację, że czekam na ten lek nie tylko ja, ale też osoby, które po prostu mi kibicują :) I od razu człowiekowi jakoś lżej i radośniej rano wstawać! Dziękuję <3

czwartek, 24 listopada 2016, blondyn_i_blondyna83

Polecane wpisy